Субота, 23.09.2017, 19:21
ЛВПХУ
Ви увійшли як Гість



       
 

Реєстрація     
Меню сайту

Форма входу


 

Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо!

Призерів XVI Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика:
Колбасюк Дану (Група №101) - ІІ місце
Войтюк Анну (Група №212) - ІІІ місце

"Свято Героїв"

фестиваль писанкарства «Диво Великоднє-2015»

27.01.2015 р. Фестиваль-конкурс "Зимова фантазія"

Танцювальний колектив "Гармонія" - ІІІ місце (керівник Синєок О.К.)

Габа Марта - ІІ місце (керівник Тимків М.О.)

 
2014 р. - Свято осені,  титул "Міс святковість" і ІІІ призове місце
здобула Антосюк Валентина гр.№ 33
 
Збірна команда ЛВПХУ з футболу,
чемпіони ХХІІІ обласних спортивних ігор учнів ПТНЗ Львівщини
 
Призер міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді
імені Тараса Шевченка
ІІ місце
 
Переможець ІІ-го етапу
Всеукраїнського конкурсу 
з української мови і літератури 
Мамчак Марія (13 гр.)
 

Збірна команда юнаків ЛВПХУ з гирьового спорту

які вибороли ІІ місце в ХХІІІ обласних спортивних іграх серед учнів ПТНЗ Львівщини

Склад команди:

Жуков Ігор – 23 гр. – ІІ місце

Ребець Михайло – 31 гр.

Касіян Роман – 1 гр. – чемпіон області

Мастикаш Іван – 31 гр.

Долайчук Владислав – 30 гр.

 

У  турнірі з гри "ЩО? ДЕ? КОЛИ?" Кубку Будинку Техніки сезону 2014 р.

команда училища "Ідея" зайняла ІІІ місце

Обласний конкурс "Мода на здоров'я"

завданням якого було представлення відео-реклами "Інтернет-залежність"

учні училища Шкіль Остап,Савран Дмитро і Панасовський Ярослав

під керівництвом психологічної служби училища,

 підготували відео-ролик "Кожен обирає свою залежність...Я обрав рух!"

та зайняли І місце

Збірна команда дівчат ЛВПХУ з армспорту 

які вибороли ІІ місце в ХХІІІ обласних спортивних іграх серед учнів ПТНЗ Львівщини  

Петрик Софія – 11 гр. – чемпіонка області

Сохань Марія – 34 гр. – ІV - місце

Радецька Анна – 12 гр. – ІІІ місце

Всеукраїнський конкурс авторської поезії 

"Розкрилля душі"

присвячений 200-річчю Т.Г. Шевченка

ІІ місце

Ромах Ірина

керівник : Гранюк З.Д.

 
 
Обласний конкурс
"Мій Шевченко"
присвячений 200-літтю від
дня народження Т.Г.Шевченка
ІІ місце
Обласний конкурс читців 
"Золоте крило"
ІІІ місце
 Куніцина Марта (гр.№3)
 
 
Переможець ІІ-го етапу 
Міжнародного конкурсу 
знавців української мови ім.П.Яцика
Бутлер Галина(21 гр.)
 
 
Обласний заочний конкурс учнівських краєзнавчих робіт
"БАТЬКІВЩИНА МОГО СЕРЦЯ"
та здобули І місце 
за творчу групову роботу
"Першість Львова"
учениці групи №22:
Будзан Софія
Бенькалович Соломія
Сенишин Христина
Керівник: Линда Ю. Р.
 
 
 
Обласний заочний конкурс учнівських краєзнавчих робіт
"БАТЬКІВЩИНА МОГО СЕРЦЯ" 
та здобула ІІІ місце 
за творчу роботу
"Яків Гніздовський - видатний український художник"
Ткачик Наталія (група №21)
керівник: Дуфанець О. О.
 
 
Інтелектуальна гра
"КРАЩИЙ ЕРУДИТ ПРОФТЕХОСВІТИ"
здобув ІІ місце серед учнівської молоді навчальних закладів Львова
Писарчук Юрій
(група №14)
керівник гуртка "Інтелектуальні ігри" : Линда Ю. Р.
 

Збірна команда дівчат ЛВПХУ з шахів – в складі:

Овчаренко Єлизавета – 2 гр.

Омельчук Іванна – 21 гр.

які вибороли ІІ місце в ХХІІ обласних спортивних іграх учнів ПТНЗ Львівщини

Збірна команда дівчат ЛВПХУ з танцювальної аеробіки

 наставник Міхеєва Тетяна Едуардівна

  Склад команди:

Куніцина Юлія – 3 гр.

Лобойко Юлія – 3 гр.

Закала Христина – 22 гр.

Радецька Аня – 12 гр.

Мац Ірина – 3 гр.

Салабай Юлія – 3 гр.

які вибороли ІІ місце в ХХІІ обласних спортивних іграх серед учнів ПТНЗ Львівщини

 
Пошук

Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

Контакти
НАША АДРЕСА : 79052, М.ЛЬВІВ РАЙОН ЛЕВАНДІВКА, ВУЛ. ШИРОКА, 79 ТЕЛЕФОН: 267-68-16, 267-56-11 ТРАНСПОРТ : З ЦЕНТРУ: № 12 (ВІД УНІВЕРСИТЕТУ), № 34 (З ВУЛ. КУЛІША) З МІКРОРАЙОНУ РЯСНЕ-ІІ: № 11 (ЧЕРЕЗ ВУЛ. СЯЙВО) З МІКРОРАЙОНУ СИХІВ: № 23 З ВУЛ.ЛИЧАКІВСЬКОЇ: № 18 (ЧЕРЕЗ ВУЛ. ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО, ВИГОВСЬКОГО), № 23 З ВУЛ. ЗЕЛЕНОЇ: № 43 З ВУЛ. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО: № 17, № 20 email: lphl@komitex.net


ЛВПХУ © 2017