Четвер, 18.04.2019, 21:55
ЛВПХУ
Ви увійшли як Гість       
 

Реєстрація     
Меню сайту

Форма входу


Навчально - практичний будівельний центр  (НПБЦ)  – це структурний підрозділ училища, що здійснює підготовку, підвищення кваліфікації робітників – будівельників  за новими технологіями із застосуванням сучасних матеріалів, інструментів та обладнання, який був створений у 2004р.

         Наш центр відіграє позитивну роль в оновленні змісту навчання і практичної підготовки учнів, майстрів виробничого навчання, викладачів спец предметів з інших навчальних закладів, а також  спільної роботи з Центрами зайнятості Львівської області по наданню послуг з професійної підготовки будівельників, перепідготовки або підвищення кваліфікації робітників або непрацюючого населення.

         Особлива увага приділяється підвищенню кваліфікації педагогічних працівників. З метою здійснення системної роботи з викладачами та майстрами виробничого навчання організовуються семінари – практикуми, діяльність яких спрямована на широке впровадження не лише виробничих,а й педагогічних інновацій.

         Розроблені педагогічні програмні продукти, використання яких дозволяє гнучко, в залежності від конкретних цілей користувача, структурувати довідковий матеріал і систему тестів, визначати блоки деталізації й конкретизації навчального матеріалу, акцентувати увагу не певному матеріалі за допомогою аудіосупровіду.

         Застосування передових інноваційних педагогічних та виробничих технологій сприяють поліпшенню якості будівельних робіт, підвищенню продуктивності праці, зниженню витрат на транспортування і зберігання, зменшенню витрат матеріалів під час виконання робіт. Матеріали торгової марки «Ceresit» мають високий ступінь технологічності, виразності і простоти. Застосування сучасних матеріалів і технологій у будівельному виробництві – це якість, надійність, висока продуктивність – основні складові вимоги сьогодення.

         У НПБЦ  проводиться підготовка учнів,  перепідготовка слухачів,  майстрів виробничого навчання і викладачів спецпредметів за наступними професіями:

-         реставратор декоративно- художніх фарбувань, маляр;

-         маляр, штукатур;

-         штукатур, лицювальник – плиточник;

-         реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів;

-         лицювальник – плиточник;

-         муляр, штукатур.

Програми

Курсів – тренінгів

« Влаштування гідроізоляції матеріалами Ceresit »

Пошук

Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Контакти
НАША АДРЕСА : 79052, М.ЛЬВІВ РАЙОН ЛЕВАНДІВКА, ВУЛ. ШИРОКА, 79 ТЕЛЕФОН: 267-68-16, 267-56-11 ТРАНСПОРТ : З ЦЕНТРУ: № 12 (ВІД УНІВЕРСИТЕТУ), № 34 (З ВУЛ. КУЛІША) З МІКРОРАЙОНУ РЯСНЕ-ІІ: № 11 (ЧЕРЕЗ ВУЛ. СЯЙВО) З МІКРОРАЙОНУ СИХІВ: № 23 З ВУЛ.ЛИЧАКІВСЬКОЇ: № 18 (ЧЕРЕЗ ВУЛ. ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО, ВИГОВСЬКОГО), № 23 З ВУЛ. ЗЕЛЕНОЇ: № 43 З ВУЛ. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО: № 17, № 20 email: lphl@komitex.net


ЛВПХУ © 2019